„Ben 10: Omniverse” startuje globalnie

Ben 10: OmniverseJuż za kilka tygodni oczekiwana premiera najnowszej serii spod znaku Ben 10 – „Ben 10: Omniverse” . Z tej też okazji Cartoon Network rozpoczął globalną kampanię, która ma na celu przygotować najmłodszych telewidzów na powrót ulubionego Galaktycznego Obrońcy na ekrany odbiorników niemal równocześnie w 178 krajach.

Polska premiera serialu zaplanowana jest cztery dni po amerykańskiej na 26 września (środa) o godz. 19.00.

Równocześnie z globalną premierą serialu w nowej odsłonie, marka Ben 10, która jest jedną z najlepiej sprzedających się marek wśród produktów licencyjnych, zadebiutuje tej jesieni z linią zabawek „Ben 10: Omniverse” wyprodukowaną przez firmę Bandai. W kolekcji znajdą się figurki akcji, gry RPG, pojazdy i zestawy do zabawy.

Przed premierą serialu CartoonNetwork.pl pozwoli fanom Kreatora Gier Ben 10 – najpopularniejsza gra Cartoon Network, która pozwala dzieciom tworzyć własne gry i wchodzić w interakcję ze swoim ulubionym bohaterem – poznać kolejnych obcych Bena i wykonać 10 kosmicznych misji online dzięki tajemniczym KODOM, które widzowie będą mogli znaleźć zarówno na antenie stacji, jak w innych niespodziewanych miejscach.