Bestsellerowy „Bat Pat” jako serial animowany

Bat Pat

Włoskie studio Atlanctyca, hiszpańska spółka Imira Entertainment i malezyjska Inspidea wyprodukują serię 52 odcinków 11-minutowych opartych na najlepiej sprzedającej się książce dla dzieci Bat Pat.

„Bat PAT, The Creepy sitcom” śledzi komiczne przygody nietoperza o imieniu Bat Pat i jego przyjaciół Martina, Leo i Rebecci Silver – młodych badaczy zjawisk nadprzyrodzonych w miasteczku Fogville. W każdym odcinku Bat Pat wraz z przyjaciółmi będą próbować rozwikłać tajemnicę swojej małej miejscowości, która jest magnesem dla różnych nadnaturalnych stworzeń, takich jak: duchy, mumie, czarownice czy inne potwory.

„Jesteśmy podekscytowani mogąc pracować przy niezwykle popularnej serii książek jaką jest Bat Pat, z takimi wspaniałym producentami programów dla dzieci jak Imira czy Inspidea” mówi Caterina Vacchi – producentka wykonawcza i starszy menadżer Atlantyca. „Bat Pat i jego przyjaciele oczarował już miliony młodych czytelników. Czekamy z niecierpliwością kiedy cały ten humor i przygody będziemy mogli pokazać na małym ekranie dla odbiorców na całym świecie”.

„To jest bogaty świat, pełen wspaniałych postaci i historii, gotowy by skoczyć na mały ekran” – dodaje Goldberger. „Bat Pat jest zabawny, śmiały i dynamiczny, z więcej niż szczyptą upiornego uroku. Wierzymy, że ma ogromny potencjał międzynarodowy.”