Epoka Lodowcowa na papierze

Jak najokładka_komiksu_ice_agelepiej przypomnieć o jednej z wyprodukowanych przez siebie animacji i przy okazji zdobyć nowy target? Zadbać o wydanie komiksu z jego bohaterami. Wraz z początkiem lutego do sprzedaży trafił 1. zeszyt serii komiksowej z przygodami Sida, Diego, Scrata i innych zwierzęcych postaci znanych z filmów „Epoka Lodowcowa”. Wydawcą papierowej „Ice Age” jest Boom! Studios, za scenariusz odpowiada Caleb Monroe, rysunkami zajęli się Shelli Parolini i Braden Lamb.

Trudno dziwić się wytwórni 20th Century Fox, że wybrała nowy kierunek koncentrując się na czytelnikach komiksów. W 2012 roku premierę ma mieć film kinowy „Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów” i to miedzy innymi od odpowiednio nakręconej akcji reklamowo-sprzedażowej zależeć będzie sukces produkcji.

„Ice Age” nie jest jedyną komiksową wersją animacji wydaną przez Boom! Studios. Na luty zapowiedziany jest także 1. zeszyt „Adventure Time with Finn & Jake” – oparty o kreskówkę wyświetlaną na stacji Cartoon Network. Nakładem Boom! ukazały się także zeszyty z serii „Wordgirl”, „Ducktales” i „Darkwing Duck”.