Erotyki lalkowe na Chłodnej

chłodna25W piątek 29 czerwca w klubokawiarni Chłodna 25 odbędzie się druga część pokazów filmowych związanych z Se-Ma-For Film Festival. Tym razem wyemitowane zostaną filmy erotyczne z lalkami w roli głównej (cykl Sexy Dolls). Wstęp wolny

Piątek 29.06.2012 | godz. 20.00

[ze strony organizatora]
PROGRAM:

Amourette 
(2009), Maja Gehrig, 5’20”
Dwie drewniane lalki uprawiają seks na papierze ściernym. Poprzez ciągłe zmiany pozycji ścierają się o podłoże. Nastrój waha się pomiędzy zapasami a grą miłosną. Wreszcie akt miłosny zmienia się w wyścig z czasem.
Blue, an erotic life
 (2010), Thibault (Tibo) Charroppin, 3’25”
BLUE: “Życie erotyczne” to narracja poklatkowa o życiu grudki gliny, zmagającej się z chronicznym uzależnieniem od seksu. Film ten bawi się kontrastem pomiędzy treścią graficzną odpowiednią dla dorosłych a jej groteskową prezentacją w technice poklatkowej. Taka kombinacja zaowocowała powstaniem absurdalnego, przesyconego czarnym humorem filmu. krótkometrażowego.
The peacock eye
 (2010), Gerlando Infuso, 13’
Sibylle Huntress, kolekcjonerka sztuki i artystka, szuka ostatniego pociągnięcia pędzlem.
Pussycat
 (2008), Takena Nagao, 5’
Ładna kotka wpada w kłopoty… Historia wyuzdanego romansu Wilka, Prosiaka i Kocicy.
Twin girls of sunset street
 (2010), Marc Riba & Anna Solanas, 13’
Maści, eliksiry i okłady. Enriqueta i Ramoneta, z Sunset Street nr. 17A w Barcelonie, zajmą się tobą dyskretnie, z szacunkiem i uprzejmie. Nie do sprzedaży w aptekach i drogeriach.
Venus
 (2010), Tor Fruergaard, 8’
Caroline i Rasmus mają problemy. Nie uprawiali seksu od 4 miesięcy. Ku rozpaczy Caroline, Rasmus wierzy, że rozwiązanie znajdzie w miejscowym klubie ze strip-teasem, a Caroline pozwala mu na te poszukiwania, desperacko próbując w ten sposób ratować ich związek. „Venus” to erotyczna komedia o odkrywaniu siebie nawzajem i znajdywaniu iskry tam, gdzie się jej najmniej spodziewamy.
Lucky day forever
 (2011), Alek Wasilewski , 16’
Prol 514 marzy o zwycięstwie w Wielkiej Loterii, w której główną nagrodą jest awans do elitarnej społeczności Białych. Tam wszyscy są piękni, młodzi i szczęśliwi, a życie upływa na nieustającej, beztroskiej zabawie. Pewnego dnia jego marzenie się spełnia… Ale czy tego właśnie pragnął? Czy świat Białych jest rzeczywiście tym miejscem, w którym odnajdzie szczęście?