Festiwalowe atrakcje w Se-ma-for Muzeum Animacji

Od 9 do 13 października w Se-ma-for Muzeum Animacji w ramach 4. edycji łódzkiego festiwalu Se-ma-for będzie można zobaczyć niezwykłą wystawę „Lalka: między teatrem a kinem”, podczas której spotkamy wszystkich bohaterów nowego serialu „Parauszek i przyjaciele” oraz lalki z łódzkiego Teatru Arlekin.
Za to w weekend 12 i 13 października na małych gości czekać będą bezpłatne warsztaty.

To nie koniec atrakcji. W ramach festiwalowej edycji Junior w Muzeum odbywać się będą również ciekawe i różne projekcje. Pojawią się m.in. barwne pełne metraże, sety afrykańskich animacji, serialowe pocztówki z różnych części świata oraz po raz pierwszy zorganizowane zostaną wieczory dla dorosłego widza – podczas których zobaczymy m.in. projekcje animowanych teledysków, powtórki setów Międzynarodowego Konkursu na Najlepszą Animację Stop Motion, a nawet pełen metraż „Kot Rabina”.

Dzieci i dorośli będą mogli spotkać się też z reżyserem „Parauszka i Przyjaciół” w Se-ma-for Muzeum Animacji oraz z aktorem podkładającym głos „Johnny’emu Bravo” Markiem Silkiem (spotkanie odbędzie się w sobotę, 12.10.2013 w Łódzkim Domu Kultury).

Projekcje i spotkania w ramach Junior Se-ma-for Film Festival będą bezpłatne. Na projekcje dla dorosłych będzie obowiązywał karnet Se-ma-for Film Festival lub bilet w cenie 5 zł. Zwiedzanie Muzeum  w dniach 9-13.10.2013 dla gości indywidualnych będzie bezpłatne, a dla grup obowiązuje bilet zniżkowy.

Bezpłatne warsztaty dla dzieci odbywające się w dniach  12 i 13.09.2013 rozpoczną się o 10:00 i 13:30. Aby wziąć w nich udział należy się na nie wcześniej zapisać pod adresem muzeum@se-ma-for.com lub pod muzealnym numerem telefonu: (42) 682-26-01.

Więcej informacji na www.festival.se-ma-for.com/Junior oraz www.festival.se-ma-for.com