Hasbro debiutuje na Youtube z nową serią

1Hanazuki Full of Treasures Hasbro2 stycznia na kanale Youtube zadebiutował pierwszy cyfrowy serial animowany wyprodukowany przez Studio Hasbro i Titmouse, Inc.

„Hanazuki: Full of Treasures” to seria składająca się z dwudziestu siedmiu 11-minutowych odcinków, które będą wypuszczane systematycznie przez cały rok, w każdą pełnię księżyca. Pierwsze dziewięć epizodów jest już dostępne i można je obejrzeć na kanale Youtube Hasbro oraz poprzez aplikację Youtube Kids.

Pomysłodawcami Hanazuki są holenderscy artyści Nicola Stumpo i Hanneke Metselaar, którzy są szczęśliwi, że Hanazuki zainspirowała Hasbro do dalszego rozwijania postaci i wykreowania tak unikalnego świata pełnego niespodzianek i magii.

Akcja serialu rozgrywa się w odległej galaktyce, pełnej kolorowych księżyców i tajemniczej ciemnej siły, zagrażającej znajdującym się w niej światom. Hanazuki to tytułowa bohaterka – młody księżycowy kwiat, który odkrywa, że posiada niezwykłą moc, objawiającą się przez emocje, będącą kluczem do uratowania całej galaktyki.

Zwiastun serii poniżej, a pierwsze dziewięć odcinków można obejrzeć tutaj.