Lista nominowanych do Daytime Emmy

emmy1 maja została ogłoszona lista nominacji Daytime Emmy. Daytime Emmy to nagrody przyznawane w uznaniu dla najlepszych produkcji pośród amerykańskiej dziennej ramówki.

Poniżej przedstawiamy pełną listę nominowanych w następujących kategoriach:

OUTSTANDING CHILDREN’S ANIMATED PROGRAM

„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”, Nickelodeon
„Pingwiny z Madagaskaru”, Nickelodeon
„Robot i potwór”, Nickelodeon
„Wojownicze Żółwie Ninja”, Nickelodeon
WordGirl, PBS

OUTSTANDING CHILDREN’S SERIES

„The Aquabats! SuperShow!”, The HUB
„EverydayHealth”, SYNDICATED
„R.L. Stine’s The Haunting Hour The Series”, The HUB
„SciGirls”, PBS

OUTSTANDING PRE-SCHOOL ANIMATED PROGRAM

„Bąbelkowy świat gupików”, Nickelodeon
„Dinopociąg”, PBS
„Jake i piraci z Nibylandii”, Disney Channel
„Justin Time”, Sprout

OUTSTANDING PRE-SCHOOL CHILDREN’S SERIES

„The Fresh Beat Band”, Nickelodeon
„Piżamiaki”, NBC
„R.L. Stine’s The Haunting Hour The Series”, The HUB
„Ulica Sezamkowa”, PBS

OUTSTANDING INDIVIDUAL ACHIEVEMENT IN ANIMATION WINNERS:

Joel Fajnor, Art Director
(„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości – Kung Fu DayCare”) Nickelodeon
Bill Dely, Color Designer
(„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości – KungShoes”) Nickelodeon
Jason Park, Background Designer
(„Transformers: Prime – Orion Pax – Part3″) The Hub
Arato Kato, Character Animator
(„Transformers: Prime – Hard Knocks”) The Hub
Kirk Van Wormer, Storyboard Artist
(Transformers: Prime – Nemesis Prime”) The Hub
Robert Kline, Storyboard Artist
(„Minnie’s Bow-Toons – Piano Movers and Shakers) Disney Channel

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN MUSIC DIRECTION ANDCOMPOSITION

„Przyjaciele z podwórka”, Nickelodeon
„The Fresh Beat Band”, Nickelodeon
„Pingwiny z Madagaskaru”, Nickelodeon
„Ulica Sezamkowa”, PBS
„Gwiezdne wojny: Wojny klonów”, Cartoon Network
„Turbo Dudley – psi agent”, Nickelodeon

OUTSTANDING ORIGINAL SONG – CHILDREN AND ANIMATION

3RD & BIRD – „Trzecia, róg Ptasiej”, Disney Channel
BELLY BREATHE – „Ulica Sezamkowa”, PBS
ELMO THE MUSICAL THEME – „Ulica Sezamkowa”, PBS
FORGIVENESS SONG – „Robot i Potwór”, Nickelodeon
IF YOU’RE A GUY – „Littlest Pet Shop”, The HUB
QUEEN OF NACHO PICHU – „Ulica Sezamkowa”, PBS

OUTSTANDING WRITING IN ANIMATION

„Artur”, PBS
„Klinika dla pluszaków”, Disney Channel
„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”, Nickelodeon
„Marta mówi”, PBS
„Pingwiny z Madagaskaru”, Nickelodeon
„WordGirl” PBS

OUTSTANDING WRITING IN A CHILDREN’S SERIES

„R.L. Stine’s The Haunting Hour The Series”, The HUB
„Ulica Sezamkowa”, PBS
„WildKratts”, PBS

OUTSTANDING CASTING FOR AN ANIMATED SERIES OR SPECIAL

„Legenda Korry”, Nickelodeon
„Wojownicze Żółwie Ninja”, Nickelodeon

OUTSTANDING SPECIAL CLASS SHORT FORMAT DAYTIME PROGRAM

„DC’s World’s Funnest #1”, Cartoon Network
„Disney Friends for Change: Education in India”, Disney Channel
„Jonathan Bird’s Blue World”, Blueworldtv.com
„Make Your Mark: Ben Horowitz”, Bullying PSA Disney Channel
„Nickelodeon Presents: History & Heritage”, Nickelodeon
„Olive the Ostrich”, Sprout

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN SOUND EDITING – ANIMATION

„Ben 10: Omniverse”, Cartoon Network
„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”, Nickelodeon
„Slugterra” Disney XD
„SpongeBob Kanciastoporty”, Nickelodeon
„Wojownicze Żółwie Ninja”, Nickelodeon

OUTSTANDING ACHIEVEMENT IN SOUND MIXING – ANIMATION

„Ben 10: Omniverse”, Cartoon Network
„Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości”, Nickelodeon
„Pingwiny z Padagaskaru”, Nickelodeon
„Slugterra”, Disney XD
„Gwiezdne wojny: Wojny klonów”, Cartoon Network
„Liga Młodych: Inwazja”, Cartoon Network

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.daytimeemmys.tv

Dodaj komentarz »

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *