Lutowe premiery na Cartoon Network Polska

Ramówka CN Luty

Wprawdzie na nowy, specjalny odcinek „Atomówek” będziemy musieli trochę poczekać, ale na pewno zrekompensuje nam to lutowa ramówka pełna premier. 

3 lutego o godz. 17:40 na antenie Cartoon Network odbędzie się premiera 2 sezonu „Jeźdźców Smoków”, zatytułowana „Jeźdźcy smoków: Obrońcy Berk”.

W nowej serii pojawi się przerażający nowy smok, który może zagrozić istnieniu Berk. Czkawka i przyjaciele będą mogli sprawdzić czy ich umiejętność trenowania smoków przekłada się na umiejętność obrony osady. Kolejne odcinki wyświetlane będą w każdy poniedziałek o tej samej porze.

To nie koniec. Na widzów czeka jeszcze więcej  smoków i jeszcze więcej przygód młodych Wikingów. Premierę nowego sezonu „Jeźdźców” poprzedzi dzień wcześniej całodzienny maraton. Maraton rozpocznie się w niedzielę, 2 lutego o 9:05 i potrwa do 18:10. Podczas maratonu wyświetlone zostaną wszystkie odcinki 1 sezonu. 

Kolejną ważną premierą zapowiedzianą na luty jest „MIXELS”. O tym tytule wspominaliśmy już w ubiegłym roku.  „Mixele” to stworki, które mogą się mieszać i łączyć ze sobą na wiele różnych sposobów, a efekt nie zawsze jest do przewidzenia. Prowadzi to niekiedy do zaskakujących, ciekawych i pełnych komizmu historii.

Premiera „Mixels” zapowiedziana jest na 3 lutego o godz. 19:50, a emisja kolejnych odcinków w każdy poniedziałek o 19:50.

Natomiast 15 lutego o 12:40 do akcji wkroczą Młodzi Tytani w zupełnie nowej odsłonie. „Młodzi Tytani: Akcja!” opowiada o dalszych losach grupy superbohaterów, w skład których wchodzą: Robin, Gwiazdka, Raven, Cyborg i Bestia. Nastolatkowie będą musieli zmierzyć się z taką samą codziennością jak zwykłe dzieciaki, co zaowocuje młodzieńczymi wybrykami osiągającymi zupełnie nowy poziom. Emisja kolejnych odcinków w weekendy o 12:40.