Maraton „Totalenej porażki” i nowy 4. sezon

totalna porażka:zemsta wyspyNa kanale Cartoon Network Polska startuje już 4. sezon kultowego animowanego reality show „Totalna Porażka: Zemsta Wyspy”.

13-odcinkowa seria swoją premierę będzie miała 8 marca o godz. 19:00. Emisja kolejnych odcinków w każdy czwartek o 19:00.

Dodatkowo CN uruchomiło specjalny landing page dedykowany maratonowi „Totalny Przewodnik po Totalnej Porażce”, gdzie oprócz informacji o serialu znajduje się konkurs, w którym można wygrać wakacyjny wyjazd i kamerę.

Specjalny maraton wyemitowany zostanie 26 lutego od 13:05 w Cartoon Network: powtórka pierwszego i ostatniego odcinka każdej serii „Totalnej Porażki” połączona za pomocą mostów z odcinków specjalnych: „Wyspa Totalnej Porażki”, „Plan Totalnej Porażki”” i „Totalna Porażka w Trasie”.

Opis nowej serii:
„W tym sezonie akcja wraca do Obozu Wawanakwa (znanego z pierwszego sezonu). Zapomniana wyspa została pozostawiona sama sobie na dwa sezony, w związku z tym stała się toksycznym wysypiskiem odpadów nuklearnych, a tym samym idealnym miejscem dla dramatycznych i drastycznych wyzwań. Przed zupełnie nowymi zawodnikami zostaną postawione te same wyzwania, co przed ich poprzednikami. Wszystko po to, aby porównać ich z dawną ekipą. Osoba, która wypadnie najlepiej zgarnie milion dolarów! Odpowiedni poziom adrenaliny zapewni prowadzący Chris Mc Lean i jego prawa ręka szef kuchni”.