Mila Kunis będzie diablicą

hellandback_mila_kunisPopularna aktorka Mila Kunis użyczy swojego głosu w filmie „Hell&Back”. Nie będzie to jej pierwsza praca w dubbingu, znamy ją jako odtwórczynię Meg z „Głowy rodziny”. Aktorka odegra rolę Deemy – kobiety, pół człowieka pół demona, która, jak twierdzą autorzy, „będzie dla fabuły tym kim Han Solo dla Gwiezdnych Wojen”. Oprócz Kunis,w filmie usłyszymy też m.in. Nicka Swardsona, TJ Millera i Roba Riggle’a.

„Hell&Back” to pierwszy pełnometrażowy film ze studia Shadow Machine, znanego z takich produkcji telewizyjnych jak „Moral Orel” i „Robot Chicken”.  Wykonaną w technice stop-motion animację wyreżyserują  Tom Gianas i Ross Shuman.

Film opowiada o dwójce przyjaciół, którzy ratują z opresji swojego kumpla gdy ten przez przypadek ląduje w piekle. Zdecydowanie nie będzie to pozycja skierowana do młodych odbiorców. Piekło, Belzebub, demon mający obsesję na punkcie swojego penisa, anioł z wampirzymi kłami i wiele innych stworów – to czeka na widza.

I niech was nie zmyli tytuł. „Hell&Back” ze studia Shadow Machine nie ma związku z jednym z tomów serii „Sin City” o taki samym podtytule.