Nowe odcinki „Redakai: W poszukiwaniu Kairu”

Redakai W poszukiwnaiu KairuJuż od 21 kwietnia na antenie Cartoon Network zostaną wyemitowane nowe odcinki „Redakai: W poszukiwaniu Kairu”. 

„Redakai: W poszukiwaniu Kairu” to francusko-kanadyjski serial animowany studia Marathon, znanego polskim widzom głównie z „Odlotowych agentek” i „Martina Tajemniczego”. Serial opowiada historię Ky – 15-letniego ucznia starożytnych sztuk walki i jego przyjaciół – Mayi i Boomera, którzy wyruszają w podróż dookoła świata w celu odnalezienia drogocennej energii Kairu.

[informacje prasowe]
Nowe odcinki przygód drużyny Stax. 15-letni Ky – uczeń pradawnych sztuk walki wyrusza wraz z przyjaciółmi: Mayą i Boomerem w podróż dookoła świata, by odnaleźć źródło obcej, pierwotnej energii – Kairu. Drużyna musi do niego dotrzeć zanim zrobią to ich pozaziemscy przeciwnicy. Ky, który jak to nastolatkek jest impulsywny i nieustraszony. Chce również rozwiązać zagadkę jaką jest zaginięcie jego ojca.

 „Redakai: W poszukiwaniu Kairu” to serial przepełniony akcją, który opowiada o przygodach młodych bohaterów przeobrażających się w trakcie walki w silnych wojowników.

PREMIERA: w niedzielę 21 kwietnia o 11:00
EMISJA: w soboty i niedziele o 11:00