Nowe serie na CN

Cartoon Network LogoPodczas oficjalnej prezentacji w Nowym Jorku, stacja Cartoon Network ogłosiła kilka nowych serii jakie trafią na antenę oraz wymieniła tytuły, jakie powrócą do emisji.

Na Cartoon Network będzie miała miejsce światowa premiera „Dragons: The Series” powstałego na fali popularności filmu „How to Train Your Dragon”; w formie serialu pojawi się też popularny na kanale youtube „Annoying Orange” oraz nowa seria „Ben 10” o podtytule „Omniverse” i seria „Beware the Batman”.

Ogłoszono powstanie 2. serii „Ninjago”, jak również nowych przygód „Adventure Time”, „Regular Show”, „The Amazing World of Gumball”, „MAD” i „The Looney Tunes Show”. Drugiego sezonu doczeka się też seria live-action „Level Up”, która stała się tytułem o największej oglądalności w historii stacji. Zapowiedziany został też piąty sezon „Star Wars: The Clone Wars”. Powrócą też m.in. „Johnny Test”, „Pokémon”, „Almost Naked Animals”, „Hero 108”, „Scaredy Squirrel” i „Sidekick”.

Beware-the-Batman„Beware the Batman”
Nowe spojrzenie na Mrocznego Rycerza. Batman, ze wsparciem Alfreda i Katany,  walczy z przestępczością w Gotham. Jego przeciwnikami będą Professor Pyg, Anarky, Mister Toad i Magpie. Nad serialem pracują Sam Register, Glen Murakami („Batman Beyond”) i Mitch Watson („Scooby-Doo! Mystery Incorporated”). Premiera w 2013.

 

annoying-orange„Annoying Orange”
Komedia internetowa, mająca ponad sto milionów wyświetleń na serwisie Youtube. Iryutująca pomarańcza, która obraża i docina teraz trafia na CN za sprawą  Dane’a Boedigheimera, Toma Shepparda („Pinky and the Brain)”, Conrada Vernona („Monsters vs. Aliens”) oraz Gary’ego Binkowa i Dana Weinsteina z grupy The Collective. Premiera latem.

 

how-to-train-your-dragon„Dragons: The Series”
Wyprodukowana przez Dreamworks, kontynuuje wątki z filmu kinowego. Kolejne przygody Czkawki i jego przyjaciół, mieszkańców wyspy Berk, z których każdy ma już własnego smoka. Premiera jesienią.

 

 

ben-10-omniverse„Ben 10: Omniverse”
Ben otrzyma pomocnika, który będzie go wspierał w walce z nowymi przeciwnikami. Zyska też możliwośc przyjmowania kolejnych dziesięciu form oraz spotka wrogów z przeszłości, którzy będą szukali zemsty. Premiera jesienią.