Nowości w Cartoon Network

Zwyczajny_serialOd 23 sierpnia startuje kolejny sezon przygód dwóch najbardziej szałowych gości – Mordechaja i Rigbiego. Emisja nowych odcinków „Zwyczajnego serialu” zapowiedziana jest w każdy czwartek o godzinie 19:00.

[materiały prasowe]
Nadchodzi nowy sezon odjechanych przygód dwóch najbardziej szałowych gości w CN – Mordechaja i Rigbiego! Kto zna tę dwójkę wie, że włożą każdy wysiłek w wymigiwanie się od pracy, przy czym nie straszne są im tak niekonwencjonalne metody jak wysłanie siebie i współpracowników na Księżyc.

W wolnych chwilach również się nie oszczędzają. A to wypożyczą kasetę wideo, która sprawia, że oglądający zostaje wciągnięty do innego wymiaru, a w realu zamienia się w warzywo. Innym razem wkurzą mistrza robienia kawałów przez telefon, który w odwecie wyśle ich do lat 80-tych. W przypadku Mordechaja i Rigbiego żaden dzień nie jest zwyczajny!

ZWYCZAJNY SERIAL – nowy sezon (sezon 3, odc. 41-60)
PREMIERA: w czwartek 23 sierpnia o 19:00 CET
EMISJA: w czwartki o 19:00 CET

Natomiast już 27 sierpnia będzie można zobaczyć nowe odcinki perypetii bohaterów serialu Looney Tunes Show. Emisja kolejnych odcinków (2 sezon) przygód Królika Bugsa i Kaczora Daffy’ego odbywać się będzie w każdy poniedziałek o godzinie 19:00.

[materiały prasowe]
Królik Bugs i Kaczor Daffy opuszają las i przenoszą się na przedmieścia, gdzie mieszkają w sąsiedztwie takich osobistości jak Yosemite Sam, Babcia, Kot Sylwester, Kanarek Tweety, Prosiak Porky, Króliczka Lola, Speedy Gonzales. Bugs i Daffy muszą znosić swoją obecność przez cały czas, ponieważ mieszkają pod jednym dachem. Na co dzień starają się pogodzić swoje dotychczasowe nawyki i nie wchodzić sobie w drogę. Popołudnia spędzają z przyjaciółmi, co gwarantuje im przednią zabawę nawet wtedy, gdy się tego nie spodziewają.

LOONEY TUNES SHOW – nowy sezon (sezon 2, odc. 14-26)
PREMIERA: w poniedziałek 27 sierpnia o 19:00
EMISJA: w poniedziałki o 19:00