Pierwsze spojrzenie na nowego „Mr Peabody and Sherman”

mr-peabody-shermanJak już pisaliśmy na naszej stronie, DreamWorks pracuje nad kinowym filmem animowanym opartym na postaciach z klasycznych animowanych seriali telewizyjnych producenta Jay’a Warda. Prace nad „Mr Peabody and Sherman” wprawdzie trwają od kilku lat, ale dopiero teraz został ujawniony projekt postaci. 

Reżyserem „Mr Peabody and Sherman” jest Rob Minkoff (współreżyser „Króla Lwa”). Kinowa adaptacja realizowana jest w technice komputerowej animacji 3D, a jej premiera przewidziana jest na 14 Marca 2014 roku.

Akcja „Mr Peabody and Sherman” toczyć się będzie wokół tytułowej dwójki – Mr Peabody’ego najmądrzejszej istoty na świecie, która okazuje się być gadającym psem – oraz wokół jego „pupilka” Shermana. Pewnego dnia Sherman korzysta bez pozwolenia z maszyny czasu WABAC, sprawiając że wydarzenia w historii wymykają się spod kontroli.  To od tej nietypowej dwójki zależeć będzie czy wszystko wrócił na swoje miejsce zanim kontinuum czasoprzestrzenne zostanie nieodwracalnie zniszczone. 

Projekt postaci „Mr Peabody i Sherman” od DreamWorks.

mr-peabody-sherman