Pierwszy zwiastun „Misia Paddingtona”

PaddingtonNiedawno do sieci trafił pierwszy zwiastun o misiu mówiącym ludzkim głosem. Mowa oczywiście o brytyjskim „Misiu Paddingtonie”, stworzonym przez pisarza Michaela Bonda.

W teaserze widzimy małego niedźwiadka Paddingtona, który z peruwiańskiej dżungli trafia na stację kolejową w Londynie. Ubrany w płaszcz przeciwdeszczowy, kapelusz i gumowce, z plakietką na szyi z napisem „Proszę zaopiekować się misiem. Dziękuję” zostaje zauważony przez angielską rodzinę Brownów, która przygarnia niedźwiadka jako nowego członka rodziny.

Za adaptację popularnych książek Bonda odpowiada producent David Heyman oraz reżyser Paul King, który wraz z Hamishem McCollem napisał scenariusz. Przypominamy, głosu głównej postaci w kinowej wersji użyczy Colin Firth. W obsadzie znajdą się także Nicole Kidman, Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, a także Jim Broadbent i Peter Capaldi.

Film powstaje w technice kombinowanej filmu aktorskiego z animacją komputerową. Premiera „Paddingtona” zapowiedziana jest na 12 grudnia 2014.

Powiązane artykuły