Startujemy!

kamero-myszka logo strony Małe KinoMałe Kino to serwis o animacji polskiej i światowej powstał z myślą o miłośnikach i twórcach poszukujących aktualności ze świata animacji. Nasza witryna stawia głównie na część informacyjną, nie ograniczamy się jednak tylko do newsów z Polski. Interesują nas również animacja światowa, animacyjne wydarzenia, festiwale, akcje animacyjne i atrakcje z całego świata.

Poza newsami na Małym Kinie będzie można znaleźć również recenzje, artykuły, felietony, fotorelacje z imprez, zapowiedzi wydawnicze z rodzimego rynku i inne materiały.

Animacja jest naszą pasją i dlatego w obszarze naszych zainteresowań znajdują się nie tylko wytwory mainstreamowe, ale także projekty całkowicie niezależne. Nie dyskredytujemy też żadnej z technik animacji.

W tym miejscu również chcielibyśmy podziękować serdecznie trzem osobom: Joannie Kadyszewskiej za stworzenie strony, za wszelkie uwagi techniczne oraz za wsparcie, Andrzejowi Piłatowiczowi za wykreowanie naszego wspaniałego loga kamero-myszki oraz Sylwii Kaźmierczak za cenne uwagi redaktorskie, wsparcie i zachęcanie do działania.

Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące pomóc przy prowadzeniu serwisu prosimy o kontakt na adres mailowy: redakcja@malekino.pl