Świnka Wibbly na Magictown

Wibbly Pig Magictown.comBBW Worldwide i Mindshapes połączyli swoje siły w celu stworzenia nowej aplikacji opartej na hitowej serii animowanej i książkach dla dzieci „Wibbly Pig” autorstwa Micka Inkpena.

Aplikacja będzie dostępna w interaktywnym świecie Mindshapes pod adresem www.magictown.com i przeznaczona będzie dla dzieci w wieku 2-6 lat.

„Wibbly Pig” śledzi tytułowego bohatera, małą świnkę o imieniu Wibbly, której przygody nie różnią się niczym od przygód małych dzieci. Czasami świnka Wibbly podróżuje do zamku w poszukiwaniu olbrzymów, wyrusza na księżyc, a czasami zajmuje się czynnościami dnia codziennego, jak wspinaczka na drzewo, rozpakowywanie prezentów, kładzenie się do łóżka.

Świnka Wibbly dzielić będzie swoje przygody wraz z przyjaciółmi Big Pig, Pig Twins, Scruffy Pig, Pig Ears, Tiny Pig, Aunt Larlie, Spotty Pig.

Magic Town to pierwszy wirtualny świat oparty na bohaterach książek dziecięcych. Każda historia na stronie Magic Town przedstawiona jest jako livebook, z setką dostępnych różnorodnych tytułów, dając dzieciom dostęp do wielorakiej treści.