Tegoroczne nominacje do Nagród Kidscreen 2014

Kidscreen Awards 2014KidScreen Awards to coroczne nagrody przyznawane w kategorii programów i audycji dziecięcych przez magazyn KidScreen. Poniżej przedstawiamy nominacje do tych nagród.

KATEGORIA PROGRAMY:

PRZEDSZKOLNA:

Najlepsza seria animowana
„Rycerz Mike” (Nelvana/HIT Entertainment)
„Rastamysz” (The Rastamouse Company)
„Sarah and Duck” (Karrot Entertainment)

Najlepsza Seria nie animowana lub mieszana
„Old Jack’s Boat” (CBeebies In-House)
„Ulica Sezamkowa” (Sesame Workshop)
„The Reading Band” (NRK)

Najlepszy odcinek specjalny lub film telewizyjny
„Stacyjkowo” (Ludorum)
„Meet The Small Potatoes” (Little Airplane Productions)
„YOUniverse” (Victory Arts)

Najlepsza towarzysząca seria sieciowa
„Plane Jane” (Victory Arts)
„Tickety Toc” (Zodiak Kids)

DZIECIĘCA:

Najlepsza seria animowana
„Denny obóz” (9 Story Entertainment)
„Strangehill High” (FremantleMedia/Factory Transmedia)
„Vic the Viking” (Studio 100 Animation, ASE Studios and Flying Bark Productions, in association with ZDF and TF1)

Najlepsza Seria nie animowana lub mieszana
„Absolute Genius with Dick and Dom” (CBBC In-House)
„Horrible Histories” (Lion Television/Citrus TV/CBBC/BBC Worldwide)
„Roy” (JAM Media)

Najlepszy odcinek specjalny lub film telewizyjny
„Dear Dumb Diary” (Zucker Productions/Jim Benton Arts)
„Dino Dan: Trek’s Adventure” (Sinking Ship Entertainment)
„The Snowman and the Snowdog” (Lupus Films)

Najlepsza towarzysząca seria sieciowa
„Peleda” (ABC3/Vishus Productions/Bejuba! Entertainment/Fiasco Studios/Screen Australia/South Australian Film Corporation)
„Slugterra” (Nerd Corps Entertainment)
„Wild Kratts” (Kratt Brothers Company/9 Story Entertainment)

NASTOLETNIA:

Najlepsza seria animowana
„Bob’s Burgers” (Twentieth Century Fox Television/Bento Box Entertainment)
„Dan Vs” (Film Roman, in association with The Hatchery)
„Dukes of Broxstonia Series 3” (Sticky Pictures)

Najlepsza Seria nie animowana lub mieszana
„Dance Academy Series 3” (Werner Film Productions)
„R.L. Stine’s The Haunting Hour” (Front Street Productions, in association with The Hatchery)
„Violetta” (The Walt Disney Company Latin America and EMEA, with production services by POL-KA)

Najlepszy odcinek specjalny lub film telewizyjny
„Beat Girl” (Beactive Entertainment)
„Tajemnice domu Anubisa” (Lime Pictures for Studio100)
„Peleda” (Vishus Productions/ABC3)

Najlepsza towarzysząca seria sieciowa
„Dance Academy” (Werner Film Productions)
„Splatalot” (marblemedia)
„The Next Step Interactive” (Secret Location, in association with Temple Street Productions and Family Channel)

KATEGORIA TRANSMISJE:

Kanał roku
ABC4Kids (Australia)
PBS Kids (US)
Sprout (US)

Najlepsza strona kanału
Kids’ CBC (www.cbc.ca/parents/familysandbox)
PBS Kids (www.pbskids.org)
Sprout (www.sproutonline.com)

Najlepszy projekt kanału
Cartoon Network (North America)
Discovery Kids (Asia-Pacific)
JEEM TV (MENA and Europe)
KidsCo (Several international regions)
Nickelodeon (Worldwide)

Najlepsza zintegrowana promocja
Cartoon Network (At Home With The Wattersons)
Disney Junior (The Doc Mobile/Season 2 Launch Campaign)
Sprout (Mom Is Here)

Najlepszy przerywnik
ABC 3 (My World)
Cartoon Network (Gumball Song)
Cartoon Network (Exquisite Corpse)
Disney Junior (Hispanic Heritage Month Campaign)
Disney Junior (Black History Month Campaign)

Najlepszy prowadzący lub zespół prowadzących
Cartoon Network (Toby Turner)
Sprout (The Sunny Side Up Show Hosting Team)
Sprout (Michele Lepe as Nina)

Więcej nominacji znajduje się na stronie: www.awards.kidscreen.com

Dodaj komentarz »

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *