„The Big Bad Fox” – komiks Benjamina Rennera zanimowany

The Big Bad Fox and Other Tales 1Poniżej prezentujemy kilka nowych zdjęć i trailer z animacji „The Big Bad Fox and Other Tales”, będącej adaptacją komiksu Benjamina Rennera, składającej się z 3 różnych historii.

Pierwsza z nich „The Big Bad Fox” opowiada o niezdarnym lisie, któremu zdobywanie pożywienia przychodzi z trudnością. Pewnego dnia bohater postanawia wykraść kurze jajka, poczekać, aż wyklują się pisklęta, odpowiednio je utuczyć, a potem skonsumować. Niestety, okazuje się, że bycie opiekunem małych kurcząt jest dużo trudniejsze niż mu się wydawało.

Bohaterami „A baby to Deliver” są idiotyczny królik, głupia kaczka i zrzędliwa świnia. Zostaje im powierzone zadanie dostarczenia ludzkiego dziecka do rodziców, po tym jak bocian trudniący się w tym biznesie rozbija się na farmie i łamie skrzydło.

W „A Perfect Christmas” królik i kaczka wcielają się w rolę Świętego Mikołaja, po tym jak zdają się być przekonani, że go zabili.

Każdy z odcinków trwać będzie 26 minut, pierwszy z nich wyreżyseruje sam autor komiksu, który również odpowiadać będzie za scenariusz, a dwa pozostałe Patrick Imbert. Obaj twórcy współpracowali już przy animacji „Ernest & Celestine”. Drugą osobą odpowiedzialną za scenariusz jest Jean Regnaud, scenarzysta „Moja mama jest w Ameryce i spotkała Buffalo Billa”.

Pierwotnie odcinki były przeznaczone do telewizji, ale w niektórych krajach postanowiono wyświetlić je również w kinach, np. we Francji, gdzie premiera kinowa zapowiedziana jest na 21 lipca 2017 roku.

Premiera telewizyjna pierwszego odcinka przypadnie na 24 lutego 2017. Kolejne dwa wyemitowane zostaną najprawdopodobniej w kwietniu i lipcu. Wśród krajów emisji znalazła się także Polska. „The Big Bad Fox” na kanale Boomerang zobaczycie w ramach maratonu „Dzikie harce w Boomerangu” o godzinie 15:00.

Trailer:

THE BIG BAD FOX – Trailer from FOLIVARI PRO on Vimeo.

Galeria: