W poszukiwaniu Złotych Miast

tajemnicze_złote_miasta30 lat po premierze „Tajemnicze Złote Miasta” wracają z nową serią. Francuska firma Blue Spirit wraz z Movie-Plus Group planuje wypuścić 3 nowe sezony, każdy po 26 odcinków. Pierwszy z trzech nowych, planowanych sezonów zostanie wyemitowany od września na francuskim kanale TF1.

 Tym razem Estebana, Zia i Tao oraz reszta „gangu” wyruszą z Ameryki Południowej w Świat – do Chin i Japonii – kto wie, gdzie mogą być ukryte pozostałe sześć Złotych Miast. Każdy z nowych odcinków będzie również zawierać mini-dokument, który przybliży widzom miejsca, w których zawitają bohaterowie „Tajemniczych Złotych Miast”.

Projekt postaci został taki sam, z jedynie kilkoma subtelnymi zmianami w animacji. Stanowisko producenta serii objął Jean Chalopin, scenariusz do nowych odcinków napisał Hadrian Soulez-Lariviere, podczas gdy dyrektorem artystycznym został Bernard Deyries.

Na potrzeby serii powstanie też nowa ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Noam Kaniel, która znana jest z komponowania openingów dla wielu animowany serii telewizyjnych jak „X-men”, „Heathcliff”, „Code Lyoko”, „UFO Robot Grendizer” czy do oryginalnych „Tajemniczych Złotych Miast”.

Trailer do nowej serii „Tajemnicze Złote Miasta”:

Pierwsze zdjęcia z nowej serii: 

tajemnicze_złote_miastatajemnicze_złote_miasta_1tajemnicze_złote_miasta_2tajemnicze_złote_miasta_3tajemnicze_złote_miasta_4tajemnicze_złote_miasta_5

Powiązane artykuły