Warsztaty z pitchingu dla twórców filmów krótkometrażowych

Warszawski Festiwal Filmowy12-13 października 2013 r. podczas 29. Warszawskiego Festiwalu Filmowego odbędzie się 3. edycja warsztatów SHORTS WARSZAWA.

Podczas dwudniowych zajęć odbędą się liczne wykłady oraz case studies. Głównym tematem tegorocznych warsztatów będzie pitching filmowy. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób prezentować projekt filmowy, po co to robić i gdzie, co można osiągnąć dzięki pitchingom, a zaproszeni eksperci zdradzą tajniki dobrego pitchingu, natomiast twórcy opowiedzą o swoich doświadczeniach. Ponadto poruszone zostaną zagadnienia: selekcji festiwalowej, promocji i marketingu filmowego oraz planowania strategii festiwalowej.

Warsztaty to również dobra okazja by wymienić informacje i doświadczenia z innymi filmowcami oraz nawiązać nowe kontakty zawodowe. 

Zajęcia będą prowadzone częściowo w języku angielskim, dlatego od uczestników wymagana jest jego znajomość.

Aby uczestniczyć w warsztatach należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie do pobrania (Plik/Pobierz jako), wypełnić go i przesłać razem ze zdjęciem (format JPG, jako załącznik) drogą mailową na adres shortswarszawa@wff.pl.

UWAGA! Zgłoszenia bez zdjęć nie będą rozpatrywane.

Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń to 20 września 2013.
Liczba miejsc ograniczona.