Wesprzyj animację „Iluzjoniści”. Polscy aktorzy Stanisław Tym, Jan Peszek i Jerzy Bończyk już to zrobili!

Iluzjoniści - animacjaNa PolakPotrafi.pl trwa zbiórka pieniędzy na realizację animacji pt. „Iluzjoniści”.

„Iluzjoniści” to pierwsza animacja z dialogami Studia BM. Twórcy animacji, Sebastian Kwidziński i Marcin Roszczyniała, mają już na koncie wspólne projekty m.in. nagradzane na licznych festiwalach animowane teledyski do piosenek: Ani Dąbrowskiej „Jeszcze ten jeden raz”, O.S.T.R & Marco Polo „Kartagina” czy Flapjack „Dead End”. W projekt zostali zaangażowani znakomici polscy aktorzy, m.in. Stanisław Tym, Jan Peszek i Jerzy Bończyk, którzy użyczyli swojego głosu głównym postaciom.

O projekcie „Iluzjoniści”:

Historia „Iluzjonistów” rozgrywa się u schyłku XIX wieku, w świecie w którym wyobraźnią ludzi zawładnęła magia cyrku oraz sztuka iluzji. Trójka bohaterów: Jodlovski (Jan Peszek), Majewicz (Jerzy Bończak) oraz Pan Parówkarz (Stanisław Tym) jak co roku spotykają się na festiwalu magii cyrku. Ich spotkanie przyniesie na pewno nieoczekiwany finał.

Na uzbieranie wymaganej kwoty 12 tyś zł zostało twórcom 40 dni. Zbiórka potrwa do 27 czerwca. Jeśli uda się ufundować projekt, zebrana kwota posłuży na dokończenie filmu – stworzenie brakujących postaci występujących w filmie, zbudowanie scenografii, montaż, udźwiękowienie filmu oraz autorską ścieżkę dźwiękową. Na chwilę obecną zrealizowany został scenariusz i storybordy, wstępne prace nad postaciami i scenografią oraz profesjonalne nagranie lektorskie.

Na sponsorów czekają unikatowe gadżety związane z animacją, m.in. płyty DVD z filmem, kubki z nadrukiem czy limitowana edycja postaci z filmu.

Projekt można wspomóc na stronie www.polakpotrafi.pl/projekt/iluzjonisci

Poniżej making of z nagrań lektorskich: