Wielka ucieczka z Se-ma-fora

poszukiwany-pik-pokW połowie lipca na profilu facebookowym Se-ma-for Muzeum Animacji ukazał się pierwszy z serii filmików/reportaży śledzących poczynania bohaterów studia, którzy udali się na wakacje. Od początku sierpnia, co tydzień publikowane będą kolejne filmy, z finałem tuż przed otwarciem Se-ma-for Muzeum Animacji 5 października.

Jednocześnie Se-ma-for Muzeum Animacji zaplanowało wakacyjną zabawę, polegającą na śledzeniu zbiegłych postaci. Od początku sierpnia, głównie za pośrednictwem facebooka, będą publikowane informacje, o tym gdzie i kiedy można spotkać bohaterów bajek Se-Ma-Fora. Osoby, które jako pierwsze ich rozpoznają, zrobią zdjęcia, a następnie wrzucą je na ścianę profilu Facebook Muzeum Bajki Se-ma-for otrzymają zestaw filmów Se-ma-fora, a po otwarciu muzeum zostanie zorganizowany dla nich specjalny warsztat filmowy.

Bohaterów studia będzie można spotkać w każdy czwartek między godz. 15.30 a 17.00 we wskazanym wcześniej miejscu. W czwartek 2 sierpnia, w okolicach Ławeczki Tuwima pojawi się Miś Uszatek. Informacje o pozostałych bohaterach będą regularnie zamieszczane na profilu facebookowym Muzeum.

poszukiwany-pik-pokposzukiwany Miś Uszatekposzukiwane Trzy Misie