Wyniki selekcji filmów konkursowych festiwalu Animocje 2012

Animocje - Festiwal Filmów AnimowanychOgłoszono wyniki selekcji filmów w konkursie na krótkometrażowy film animowany. Konkurs odbywa się w ramach nadchodzącego festiwalu Animocje 2012. Organizatorem festiwalu jest Miejski Ośrodek Kultury w Bydgoszczy. 

Wyniki selekcji filmów konkursowych w kategorii twórcy profesjonalni i studenci wyższych szkół artystycznych (tytuł, reżyseria, twórca animacji):

1. Sponge Ideas, Katarzyna Nalewajka i Paulina Szewczyk, Katarzyna Nalewajka i Paulina Szewczyk
2. Face lifting, Grzegorz Piasecki, Grzegorz Piasecki
3. Maska, Bracia Quay, Bracia Quay
4. Dwa kroki za…, Paulina Majda, Paulina majda i Piotr Milczarek
5. Underlife, Jarosław Konopka, Jarosław Konopka
6. Snępowina, Marta Pajek, Marta Pajek
7. Radostki, Magdalena Osińska, Piotr Milczarek
8. Danny Boy, Marek Skorbecki, Adam Wyrwas, Krzysztof Brzozowski
9. Kiermasz storczyków, Natalia Dziedzic, Natalia Dziedzic
10. Był sobie król, Tytus Majerski, Tytus Majerski
11. Miraż, Izumi Yoshida, Izumi Yoshida
12. Kawa, Magdalena Tokar, Magdalena Tokar
13. Wino, Krzysztof Szafraniec, Krzysztof Szafraniec
14. Pyton w Krainie Czarów, Piotr Hoang Ngoc, Piotr Hoang Ngoc
15. Bliski Przyjaciel, Pavel Soukop, Pavel Soukop
16. Savior, Tomasz Kwiatkowski, Tomasz Kwiatkowski
17. Teza, Tomasz Cechowski i Grzegorz Paluch, Tomasz Cechowski i Grzegorz Paluch
18. Bajkowe Kroniki Kucharskie, Kamil Jaworek, Kamil Jaworek
19. Galeria, Robert Proch, Robert Proch
20. Gierki , Maja Tetłak, Maja Tetłak
21. Rytuał, Zbigniew Czapla, Zbigniew Czapla
22. Ryba, Marta Papierowska, Marta Papierowska
23. Bulba-włos, Aleksandra Brożyna, Aleksandra Brożyna
24. Blask, Katarzyna Fijak, Katarzyna Fijak
25. Tajemnica Panny Balbiny, Weronika Ulicka, Weronika Ulicka
26. Dziwy Mórz Głębokich, Tymon Albrzykowski, Tymon Albrzykowski
27. Koncert Jubileuszowy, Aleksandra Korejwo, Aleksandra Korejwo
28. Operacja Biała Wdowa, Jacek Mazur, Jacek Mazur
29. Skrzydła 3D, Krzysztof Szafraniec, Krzysztof szafraniec
30. Protozoa, Anita Kwiatkowska-Naqvi, Anita Kwiatkowska-Naqvi
31. Anatema, Justyna Podżorny, Justyna Podżorny
32. Dziękuję Ci, Mamo…, Agata Prętka, Agata Prętka
33. Brzytwa, Grzegorz Koncewicz; G.Koncewicz, W.Wojtkowski, K.Szczepański
34. Anima murales, Marek Działek, Marek Działek

Wyniki selekcji filmów konkursowych w kategorii twórcy nieprofesjonalni (tytuł, reżyseria, twórca animacji):

1. Rosa Alba, Beniamin Szwed, Beniamin Szwed
2. Rąsia, Alicja Kubicka, Alicja Kubicka
3. Wiły tańczą Chopina, Agnieszka Kosińska i Michal Wojtasik, Agnieszka Kosińska i Michal Wojtasik
4. Samotność, Robert T. Nowak, Robert T. Nowak
5. Bedlam Boys, Dominik Litwiniak, Dominik Litwiniak
6. Sad, Karolina Suchodolska, Karolina Suchodolska
7. Zamek, Karolina Suchodolska, Karolina Suchodolska
8. Artysta, Alicja Parszuto

Dodaj komentarz »

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *