Wyniki selekcji konkursowych Festiwalu Animocje 2013

Festiwal Filmów Animowanych Animocje 2013Oto wyniki selekcji konkursowej Festiwalu Filmów Animowanych Animocje 2013. 

 

 

  

KATEGORIA TWÓRCY PROFESJONALNI

LP

Tytuł Animacji

Reżyseria

Animacja

Muzyka

1

Hotel Mirage

Joanna Polak

Joanna Polak

Zbigniew Kozub

 

O rządach miłości

Adela Kaczmarek

Adela Kaczmarek

Mikołaj Majkusiak

3

Projekcja

Agnieszka Paszkiewicz

Agnieszka Paszkiewicz

4

Czerwony Papierowy Stateczek

Aleksandra Zaręba

Tom Schirdewahn

Paweł Mykietyn, Tomasz Januchta

5

Papierowe pudełko

Zbigniew Czapla

Zbigniew Czapla

Gośka lsphording, Maja Kleszcz

6

Jeszcze ten jeden raz

Sebastian Kwidziński, Marcin Roszczyniała

Sebastian Kwidziński, Marcin Roszczyniała

Ania Dąbrowska, (teledysk nieoficjalny)

7

Dead End

Sebastian Kwidziński, Marcin Roszczyniała

Sebastian Kwidziński, Marcin Roszczyniała

Flapjack

8

lmipramina

Tomasz Kotowski

Tomasz Kotowski

Karol Rakowski,  Wojciech Orszewski 

9

Orfeusz w Wenecji

Elżbieta Biryło

Elżbiwta Biryło

Karbido

                                                                                                                                               

  KATEGORIA TWÓRCY NIEPROFESJONALNI

LP

Tytuł Animacji

Reżyseria

Animacja

Muzyka

1

Polowanie

Agnieszka Konarska

Agnieszka Konarska

Damian Czajka

2

Bajka o Cyganie i czerwonym wężu

Joanna Polak

Agata Kukolska, Jolanta Kozińska

Dzieci z Ośrodka Pogranicze

3

Legenda o sprowadzeniu do Sejn Dominikanów

Joanna Polak

Dzieci z Ośrodka Pogranicze, Joanna Polak

Maciej Borys, Bjorn Lynne

4

Kwadracja

Michał Mróz

Michał Mróz

Sebastian Szymański

5

MELODIAM

Natalia Albecka

Natalia Albecka

Mikołaj Eikmann

6

Bajka o Jasiu i Małgosi

Daniel Zagórski

Daniel Zagórski

Daniel Zagórski

7

TRIP

Sławomir Shuty, Tomasz Bochniak

Tomasz Bochniak

Łukasz Świerdzowski

8

B&W

Dominika Lang

Mateusz Kulesza

na licencji Creative Commons

9

Artis is God (Artysta jest Bogiem)

Luiza Wojda

Luiza Wojda

Luiza Wojda

10

Hipokryt

Michał Wójcik

Michał Wójcik

Patryk Walczak

11

Zdrowie i trzeźwość

Zofia Gramz

Zofia Gramz

Zofia Gramz

12

Zgubne skutki palenia

Maciej Pestka

Maciej Pestka

J.S. Bach

13

Projekt Flawisz

Izabela Magnuszewska

Hubert Lawda, Kacper Łaciński, Izabela Magnuszewska

Zabili mi żółwia „Kwiatek”

14

Śpiący Umysł

Mariusz Wirski

Mariusz Wirski

Mariusz Wirski

15

Przygoda Misia

Wanda Sobolewska

Wanda Sobolewska

                                                                 

 KATEGORIA STUDENCI

LP

Tytuł Animacji

Reżyseria

Animacja

Muzyka

1

TREMOLO NON TROPPO

L. Kolendo, R. Rauscher

L. Kolendo, R. Rauscher

– 

2

Drwal

Paweł Dębski

P. Dębski, S. Wiśniewska, A. Marcol, M. Michalak

Tomasz Jakub Opałka

3

Tajemnica Góry Malakka

Jakub Wronski

Jakub Wronski

A. Jakuć-Łukaszewicz, M. Waśko

4

Machina

Justyna Podżorny

Justyna Podżorny

J. Podżorny, Jahzzar, Gallery Six Licence CC/by-SA/3.0

5

Efekt Motyla

Anna Grabińska

Anna Grabińska

LAMB – Andy Barlow & Lou Rhodes

6

Carnalis

Anita Kwiatkowska- Naqvi

Anita Kwiatkowska-Naqvi

7

Drobiowe

Martyna Cierpisz

Martyna Cierpisz Michał

Altman „Laboratorium Pieśni”

8

Kręgi czasu

Natalia Oliwiak

Natalia Oliwiak

Jędrzej Rochecki

9

Historia o miłości

Karolina Specht

Karolina Specht

Karolina Specht

10

Wzajemność

Joanna Smolarczyk

Joanna Smolarczyk

Łukasz Plenikowski

11

Stoliczku nakryj się 2

Tymon Albrzykowski

Tymon Albrzykowski

Ernest Romanczuk

12

Moje Tango

Filip Ignatowicz

Filip Ignatowicz

Filip lgnatowicz

13

Chwast

Magdalena Pilecka

Magdalena Pilecka

Remigisz Zawadzki

14

Co się dzieje gdy dzieci nie chcą jeść zupy

Paweł Prewencki

Paweł Prewencki

Szymon Jóźwiak

15

Plaża

Paweł Prewencki

Paweł Prewencki

Zbigniew Kozób

16

a gdybym…

Kamil Wójcik

Kamil Wójcik

Kamil Wójcik

17

Ptasie mleczko, papierosy, czyli jak podać co bądź

Kamil Wójcik

Kamil Wójcik

Kamil Wójcik

18

ping-pong

Natalia Krawczuk

Natalia Krawczuk

19

PAC!

Alicja Błaszczyńska

Alicja Błaszczyńska

20

Coraz Ciszej

Kamila Sosnowska- Grzybowska

Kamila Sosnowska- Grzybowska

Kamila Sosnowska-Grzybowska

21

Macica

Anna  Kosińska

Anna Kosińska

Mateusz Sieradzan

22

Konstruktor

Tessa Moult-Milewska

Tessa Moult-Milewska

Krzysztof A. Janczak

23

Ballada o Bezimiennym Joe

Mateusz Heldwin

M.Heldwin, B.Strzelecka, P. Milczarek, M. Michalak, A. Marcol, P. Dębski

B. Heldwin, M. Semraj, M. Stawarz

24

Prekognicjum

Katarzyna Majsner, Ludmiła Kaczmarek

Katarzyna Majsner, Ludmiła Kaczmarek

free sound + dźwięki Ludmiła Kaczmarek

25

0(21TH)UT_ER space

Agata Skupniewicz

Agata Skupniewicz

Agata Skupniewicz

26

Życie intymne much

Łukasz Smutek

Łukasz Smutek

27

Miś

Łukasz Góras

Łukasz Góras

28

Pirx-polowanie

Tomasz Wlaźlak

Tomasz Wlaźlak

Jakub „Krojc” Pokorski

29

Balango

Anna Koźbiel

Anna Kożbiel

Mikołaj Wielecki

30

Stop dyskryminacji

Anna Góra

Anna Góra

– 

                  

Dodaj komentarz »

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *