Zgłos film do 3. Se-Ma-For Film Festiwal

3. Se-Ma-For Film FestivalMożna już zgłaszać swoje filmy animowane do konkursu, który odbędzie się podczas 3. Se-Ma-For Film Festival. W czasie trwania Festiwalu odbędą się dwa konkursy: międzynarodowy i polski. W obu przypadkach wystartować mogą filmy powstałe nie wcześniej niż po 1 stycznia 2010.

[informacja prasowa]
Wielkimi krokami zbliża się 3. Se-ma-for Film Festival, doroczny przegląd poświęcony animacji lalkowej i stop motion, organizowany przez Fundację Filmową Se-ma-for. Jest to jedyny w Europie festiwal o takiej tematyce.

Tegoroczna edycja odbędzie się w Łodzi w dniach 10-13 października.

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch konkursach festiwalowych: międzynarodowym i polskim. W obydwu konkursach mogą wystartować filmy powstałe po 1 stycznia 2010.

Twórcy z Polski oraz polscy koproducenci mogą zgłaszać swoje filmy w obydwu kategoriach.

Do nadesłania filmu zapraszamy szkoły artystyczne, szkoły filmowe, firmy producenckie, instytucje filmowe, indywidualnych twórców lub inne podmioty posiadające do tego prawo.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Wypełnione formularze prosimy przesyłać drogą elektroniczną (festiwal@se-ma-for.com) i listownie wraz z kopią DVD filmu na adres:

Fundacja Filmowa Se-ma-for
ul.Targowa 1/3 B.24
90-022 Łódź

Termin zgłaszania filmów upływa 3 sierpnia 2012 roku.

Wszystkie materiały znajdują się na stronie internetowej: http://www.se-ma-for.com/pl/festiwal/festiwal-zglos-film